بلاگ رشد و تعالی فردی بلاگ مدیریت زمان بلاگ ارزیابی عملکرد بلاگ سخنرانی در جامعه

چرا باید از وقت کشی دست برداشت؟

articleImg مهارت‌های سازمانی و مدیریت زمان برای موفقیت شما ضروری است. مدیریت زمان تنها یک انتخاب است، اینکه چطور وقت خود را سپری کنید تصمیم با خودتان است. 

اطلاعات بیشتر

شش راهکار برای جلوگیری از حواس پرتی در سخنرانی

articleImg برای موفقیت در یک سخنرانی، دانستن راه‌های جلوگیری از حواس پرتی بسیار مهم است. در هنگام سخنرانی یا مصاحبه یک به یک با افراد و یا هنگامی که با گروهی توسط فیسبوک به صورت آنلاین صحبت می‌کنید،حواس پرتی به راحتی رخ می‌دهد. 

اطلاعات بیشتر

پنج راه هدف گذار مالی قابل دسترس

articleImg

هدف گذاری مالی کاری دشوار است. دانستن اینکه از کجا باید شروع کنید بسیار دشوار است. با پیروی از این 5 مرحله‌ در هدف گذاری مالیتان، به توانایی‌های خوتان پی ببرید و رشد در بخش مالی زندگیتان را تجربه کنید.

اطلاعات بیشتر

تست بلاگ

articleImg

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد. 

اطلاعات بیشتر

در جستجوی زمان ازدست‌رفته

articleImg


عنوان رمانی نوشتهٔ مارسل پروست نویسندهٔ فرانسوی است.

اطلاعات بیشتر